Formacionet: PSG – Leipzig

24 nëntor 12:36

Sonte zhvillohet ndeshja mes PSG-së dhe RB Leipzigut, e vlefshme për Ligën e Kampionëve.

Në ndeshjen e kaluar skuadra gjermane e mposhti PSG-në me rezultat 2-1, kurse sonte francezët synojnë hakmarrjen ndaj Leipzigut.

Formacionet e mundshme:

PSG (4-3-3): Navas; Florenzi, Pereira, Diallo, Kurzaëa; Marquinhos, Rafinha, Herrera; Neymar, Mbappe, Di Maria.
RB Leipzig (3-4-2-1): Gulacsi; Upamecano, Konate, Orban; Angelino, Kampl, Sabitzer, Haidara; Nkunku, Forsberg; Poulsen.

(Epoka e re)

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ministri i Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Besian Mustafa, ka…