Formacionet: Real Madrid – Barcelona

02 mars 2019 | 16:06

Sonte (e shtunë) nga ora 20:45 zhvillohet “El Clasico” në mes Real Madridit dhe Barcelonës.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Derbi i Londrës nuk ka dhuruar asnjë fitues. Tottenhemi dhe…