Formacionet: Real-PSG

14 shkurt 13:07

Real Madridi dhe Paris Saint-Germaini do të zhvillojnë sonte (e mërkurë) ndeshjen e parë të së tetës së finales në Ligën e Kampionëve.

Formacionet e mundshme:

Real Madrid: Navas (4-3-3); Nacho, Ramos, Varane, Marcelo; Casemiro, Kroos, Modriq; Bale, Ronaldo, Benzema.

PSG (4-3-3): Areola; Dani Alves, Marquinhos, Thiago Silva, Berchiche; Verratti, Diarra, Rabiot; Mbappe, Cavani, Neymar.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Pas disa seancash bojkoti, asamblistët e Partisë Demokratike të Kosovës…