Formacionet: Roma-Liverpool

02 maj 15:39

Sonte (e mërkurë) mësohet edhe finalisti i dytë në Ligën e Kampionëve.

Roma dhe Liverpooli e zhvillojnë ndeshjen e dytë gjysmëfinale në Ligën e Kampionëve, kurse rezultati pas ndeshjes së parë është 5-2.

Formacionet e mundshme

Roma: Alisson; Fazio, Manolas, Jesus; Florenzi, De Rossi, Gonalons, Kolarov; Under, Nainggolan, Dzeko.

Liverpool: Karius; Alexander-Arnold, Lovren, van Dijk, Roberts; Milner, Henderson, Wijnaldum; Mane, Firmino, Salah.

Redaksia online
(e.r. / epokaere.com)

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Zëvendësministri i Punëve të Jashtme, Gjergj Dedaj, ka pritur në…