Formacionet: Verona-Milan

17 dhjetor 2017 | 09:41

Në orën 12:30 zhvillohet ndeshja në mes Hellas Veronës dhe Milanit në “Stadio Marc Antonio Bentegodi”.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Komisioni Qendror Zgjedhor (KQZ) përmes konferencës së parë për media…