Formacionet: Watfordi – Arsenali

15 prill 18:22

Nga ora 21:00 në “Vicarage Road Stadium” takohen Watfordi dhe Arsenali. Në formacionin bazë pritet të jetë Shkodran Mustafi, kurse Granit Xhaka mungon në këtë ndeshje.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ish-shefi ekzekutiv i prodhuesit gjerman të makinave “Volkswagen” është akuzua…