Formacionet: Wolverhampton – Chelsea

05 dhjetor 2018 | 12:42

Ndeshje e fortë e pret skuadrën e Chelseat në garën për ndjekjen e titullit në Premier Ligë. Skuadra e Maurizio Sarri i shkon nga ora 20:45 skuadrës së Wolverhampton Wanderers.

 

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ministri i Tregtisë dhe Industrisë, Endrit Shala, ka pritur në…