Formacionet zyrtare: Angli-Kosovë

10 shtator 20:01

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen mes Anglisë e Kosovës, e vlefshme për kualifikimet për “Euro 2020”.

Takimi nis në orën 20:45 dhe zhvillohet në Southampton.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Përfaqësuesja e Kosovës do të përballet sonte me Anglinë në…