Formacionet zyrtare: Liverpool – Real

14 prill 20:32

Janë publikuar formacionet për sfidën mes Liverpoolit dhe Real Madridit.

Liverpooli do të tentojë të përmbysë gjithçka sonte, pas humbjes 3-1 në takimin e parë në “Alfredo di Stefano”.

Të dy skuadrat do të jenë me mungesa, te Liverpooli mungojnë shtyllat e mbrojtjes Gomes dhe Van Dijk, derisa te Reali; Dani Carvajal, Raphael Varane, Sergio Ramos dhe së fundmi Lucas Vasquez.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ish-ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj ka kritikuar Qeverinë e Kosovës…