Franca e mbylli pjesën e parë në epërsi

15 korrik 2018 | 17:50

Ka përfunduar pjesa e parë e finales së Botërorit, Francë-Kroaci.

Francezët e mbyllën këtë pjesë me golat e shënuar nga Mandzukiq (autogol) dhe Griezmann nga penalltia, kurse për kroatët shënoi Ivan Perisiq.

Pjesa e dytë pritet të jetë edhe më e zjarrtë, pasi kroatët nga fillimi janë duke aplikuar lojë sulmuese.

/Epoka e re/

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Golat në finalen Francë - Kroaci nuk kanë të ndalur,…