Gashi falënderon Lekajn për mbështetjen në projektet infrastrukturore

11 korrik 16:15

Kryetari i Komunës së Kastriotit, Xhafer Gashi, ka  inspektuar punimet që janë duke u zhvilluar në infrastrukturë në këtë komunë.

Gashi ka falënderuar ministrin e Infrastrukturës, Pal Lekaj, i cili ka përkrahur kërkesën e tij për asfaltimin e rrugës “Hasan Prishtina” dhe rrugës “Mihjet” në Komunën e Kastriotit.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Drejtoria e Shëndetësisë dhe Mirëqenies Sociale në Komunën e Klinës…