Georgina dhe Ronaldo bashkë në plazhin e Abu Dhabit

11 prill 2024 | 16:08

Cristiano Ronaldo dhe Georgina Rodriguez ndodhen për pak ditë pushimi në Emiratet Arabe.

Çifti i famshëm kanë shfrytëzuar temperaturat e larta për të qenë bashkë në plazhin e Abu Dhabit.

Kur ky çift është në deti, vëmendja është tek bukuroshja argjentinase.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Shefi i zyrës së Bashkimit Evropian (BE) në Kosovë, Tomas…