Georgina mahnit me trupin perfekt në pozat me bikini

05 mars 11:13

Modelja Georgina Rodriguez ka zbuluar se ndërsa i dashuri Cristiano Ronaldo stërvitet pareshtur për trupin e tij, të njëjtën gjë mund të bëjë dhe ajo.

27-vjeçarja, pozoi për Sportweek, duke treguar format e mrekullueshme të trupit.

Ajo ka pozuar me bikini duke lënë pa fjalë fansat. Menjëherë sapo fotot u postuan, një lumë pëlqimesh e komentesh vërshuan për të.

Mbresëlënëse/ Georgina Rodriguez mahnit me trupin perfekt në

Mbresëlënëse/ Georgina Rodriguez mahnit me trupin perfekt në

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ushtruesi i detyrës së kryetarit të Partisë Demokratike të Kosovës…