Giroud: Ja pse e zgjodha Chelsean

31 janar 2018 | 19:23

Olivier Giroud është zyrtarizuar në skuadrën e Chelseat, kurse ka thënë se e zgjodhi këtë klub për faktin se ka fituar shumë trofe në vitet e fundit.

“Chelsea është një nga klubet më të mëdha në Premier Ligë” shprehet Giroud. “Ata kanë fituar mbase më shumë trofe se askush tjetër në gjashtë apo shtatë vitet e fundit. Është një klub gjigant dhe jam krenar që kam ardhur këtu, po pres me padurim të luaj”, ka thënë Giroud.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ka dështuar transferimi i mesfushorit Javier Pastore në skuadrën e…