Gjashtë persona bëhen për spital pasi u rrahën mes vete

29 tetor 09:07

Gjashtë persona kanë pësuar lëndime trupore pasi janë rrahur mes vete si shkak i një mosmarrëveshjeje.

Të gjithë të dyshuarit kanë pranuar tretman mjekësor.

Njësitë relevante policore kanë dalë në vendin e ngjarjes, ku katër të dyshuar janë arrestuar dhe me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje.

Rastin ka ndodhur në fshatin Malësi e Re të Prizrenit.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Liga më e fort në botë, NBA ka dhuruar 11…