Gjashtë  të lënduar në aksident trafiku në Komoran, Policia jep detajet

24 dhjetor 23:06

Policia e Kosovës ka konfirmuar aksidentin për të cilin KALLXO.com raportoi më parë se ka ndodhur në rrugën Prishtinë-Pejë, në Komoran.

Sipas zëdhënësit të Policisë, Daut Hoxhës, aksidenti ka ndodhur pak pas orës 19:00.

Në këtë aksident sipas zëdhënësit janë përfshirë tri automjete. “Deri tani sipas informacioneve nga terreni 6 persona kanë marrë lëndime dhe janë dërguar për trajtim mjekësor”, ka deklaruar  Daut Hoxha për “kalloxo.com”.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Vigjilja e Krishtlindjes ka mbërritur dhe në shtëpinë e Cristiano…