Gëzuar Krishtlindjen nga familja e CR7!

24 dhjetor 23:05

Vigjilja e Krishtlindjes ka mbërritur dhe në shtëpinë e Cristiano Ronaldos.

Sulmuesi i Juventusit ka uruar të gjithë ndjekësit e tij në Instagram me një foto tepër të ëmbël.

“Gëzuar Krishtlindjen”, shkruan Ronaldo krahë fotografisë ku ka pozuar me familjen e tij me veshje festive./top-channel/

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Erërat e forta dhe shiu që ka mbretëruar gjatë ditës…