Gjen prindërit 33 vjet pasi e braktisën në tualetin e aeroportit

15 maj 11:06

Një burrë që u braktis kur ishte foshnje në aeroportin e Gatwick më shumë se 30 vjet më parë ka gjetur prindërit.

Steve Hydes u braktis në terminalin jugor të aeroportit në vitin 1986 kur ishte vetëm 10 ditësh dhe u gjet i mbështjellë me një batanije në tualetin e grave.

Hydes kaloi 15 vjet duke u përpjekur ta gjente familjen dhe vetëm tani, pasi gjeneologët testuan mostrat e ADN-së, zbuloi se nëna e tij ka vdekur, ndërsa babai është ende gjallë.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryetari i Kuvendit të Republikës së Kosovës, Kadri Veseli ka…