Gjendet pa shenja jete një person në lokalin e tij në Drenas

07 korrik 11:50

Policia e Kosovës ka njoftuar se një person është gjetur pa shenja jete në katin e dytë të lokalit të tij në Drenas.

Familjarët r kanë dërguar viktimën pa shenja jete në QKUK, ndërsa me vendim të prokurorit trupi i pajetë është dërguar  për obduksion.

“Viktima mashkull kosovar është gjetur dyshohet pa shenja jete në katin e dytë të lokalit të tij. Familjarët kanë dërguar viktimën pa shenja jete në QKUK. Me vendim të prokurorit, trupi i pajetë është dërguar në IML për obduksion”, ka njoftuar policia.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ministri i Mjedisit, Planifikimit Hapësinor dhe Infrastrukturës, Liburn Aliu i…