Gjendet i vdekur një person në Prizren

06 shkurt 10:52

Policia e Kosovës, ka bërë me dije se të hënën në rrugën “Edit Druhem” në Prizren, është gjetur një person i pajetë nga komuniteti shkali.

Sipas dëshmitarëve, viktima ka qenë i pastrehë dhe përdorues i alkoolit. Me urdhër të prokurorit trupi i pajetë i viktimës është dërguar për obduksion.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Në kampionatin arab të futbollit është shënuar ndoshta autogoli më…