Gjendja e rrugëve pas reshjeve të borës, Lekaj: Qeveri ku je?

10 janar 2022 | 16:31

Ish-ministri i Infrastrukturës dhe deputeti i AAK-së, Pal Lekaj, ka publikuar një fotografi në llogarinë e vet në “Facebook” ku shihet gjendja e rrugëve, pas reshjeve të borës.

Ai ka pyetur qeverinë se ku është, duke shtuar nuk ka me keq se më të befasuar bora në dimër.

“Me të befasu bora në dimër s’ka ma keq. Qeveri ku je?”, ka shkruar Lekaj.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Genc Hamiti tashmë është lojtar i lirë pas largimit nga…