Gjilani prezanton futbollistët për sezonin pranveror

01 shkurt 14:37

Skuadra e Gjilanit pas përfundimit të afatit kalimtar të janarit ka prezantuar futbollistët të cilët do të mbrojtën ngjyrat e kësaj skuadre për sezonin pranveror.

Skuadra e Gjilanit e ka kryer fazën përgatitore në Durrës dhe tash përgatitjet po i zhvillon në qytetin e Gjilanit.

Transferet e Gjilanit në këtë afat kalimtar janë Vilson Lila, Kledi Koci, Shpend Asani, Kushtrim Shabani, Fiton Hajdari, Semir Hadzibuliq, Keita Lanzeni Aziz, Keita Alassane Razak.

Fotografia e SC Gjilani

/Epoka e re/ 

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Lideri i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, duke iu referuar deklaratave…