Gjilani ruan shpresat për mbijetesë

16 maj 17:59

Skuadra e Gjilanit pas disa rezultateve negative ka arritur sot fitore ndaj Lirisë, me rezultat 4-0.

Dy gola për Gjilanin i realizoi Keita Rezak, kurse nga një gol e shtuan Fiton Hajdari dhe Ansi Nika.

Pas kësaj fitore skuadra e Gjilanit ka shtuar gjasat për mbijetesë, pasi tash ka grumbulluar 38 pikë dhe është një pikë pas Trepçës ’89 dhe dy pas Ballkanit dhe Drenicës.

/Epoka e re/

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Zëvendësministrja e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Burbuqe Bakija-Deva, ka reaguar…