Gjilani siguron Superligën, Besa edhe një vit në Ligën e Parë

30 maj 18:01

Skuadra e Gjilanit e ka fituar ndeshjen e barazhit ndaj Besës (1-0), dhe në ketë mënyrë e ka siguruar mbetjen në IPKO Superligë edhe për edicionin 2019/2020.

Golin e vetëm në ndeshjen e zhvilluar sot në stadiumin “Fadil Vokrri” e shënoi Keita Razak, në minutën e 24-të.

Skuadra tjetër që e siguron Superligën do të mësohet të shtunën kur takohen Trepça ’89 me Vëllaznimin.

/Epoka e re/

 

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Papua Guinea e Re më në fund ka kryeministrin e…