Gregg Leakes u shërua nga kanceri

15 maj 11:09

NeNe dhe Gregg Leakes më në fund kanë arsye për të festuar. “Shikoni Zotin. Ne jemi të gëzuar për t’ju treguar se kanceri i Gregg është larguar”, ka shkruar NeNe në “Instagram”.

Gregg, 63-vjeçar, u diagnostikua me kancer në qershor të vitit të kaluar dhe NeNe ka treguar se ishte në fazën e tretë të sëmundjes, në nëntor të atij viti.

Ai nisi me kimioterapi më pas dhe përfundoi me sukses në prill të këtij viti.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Trajneri Tahir Batatina ka paralajmëruar se Llapi kërkon fitore ndaj…