Greqia mbështet liberalizimin e vizave për Kosovën

30 shtator 14:43

Shefja e zyrës së Greqisë në Kosovës, Heleni Vakali, ka thënë se vendi të cilin ajo e përfaqëson ka qenë vazhdimisht mbështetëse e fortë dhe e vendosur e liberalizimit të vizave për qytetarët e Kosovës.

Kështu ka njoftuar zyra e Greqisë në Kosovë në llogarinë zyrtare në “Facebook”.

“Greqia ka qenë vazhdimisht një mbështetëse e fortë dhe e vendosur e liberalizimit të vizave për kosovarët”, ka njoftuar kjo zyrë.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Shefi i Zyrës së Rregullatorit të Energjisë (ZRrE), Ymer Fejzullahu,…