Guardiola: Nuk e transferojmë Iscon

31 maj 2018 | 12:08

Gjatë gjithë sezonit është raportuar se trajneri i Manchester Cityt, Pep Guardiola, e pëlqen shumë mesfushorin e Real Madridit, Iscon, të cilin e dëshiron në Premierligë.

Ky transferim dukej edhe i mundshëm, duke e ditur që Isco nuk po arrin të jetë titullar i padiskutueshëm në ekipin e Zinedine Zidanes. Por, ish-trajneri i Barcelonës dhe Bayern Munchenit ka bërë me dije se nuk janë të interesuar për Iscon. “A do të nënshkruani me Iscon? Jo, City nuk do ta transferojë Iscon”, u përgjigj Guardiola.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Deputeti i Partisë Socialdemokrate (PSD), Frashër Krasniqi, ka kritikuar veprimet…