Hailey Bieber mohon shtatzëninë

02 dhjetor 11:11

Hailey Bieber ka reaguar ndaj spekulimeve se është shtatzënë dhe po pret një fëmijë me burrin e vet Justin Bieber.

Thashethemet filluan pas publikimit të një fotografie ku Hailey shihet duke shëtitur në Miami teksa mban dorën mbi bark.

“Interneti është qesharak. Jo, nuk jam shtatzënë, thjesht e dua ushqimin”, ka shkruar Hailey në “Instagram”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, ka bërë me dije se…