Hapet aplikimi për shtesa për fëmijët e lindur në vitin 2010

02 nëntor 15:05

Fëmijët që kanë lindur në vitin 2010 tani mund të aplikojnë për shtesa nga qeveria.

Këtë e ka bërë me dije Ministria e Financave, Punës dhe Transfeteve.

Aplikimi është hapur dhe qytetarët mund të aplikojnë për fëmijët e lindur nga 1 janari i vitit 2010.

Aplikimin mund ta bëni KËTU.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës (PDK), Memli Krasniqi pritet…