Haradinaj: Me pikëllim morëm lajmin për vrasjen e bashkëluftëtarit të orëve të hershme të UÇK-së Qerim Kelmendi

27 shkurt 11:08

Ish-kryeministri dhe lideri i AAK-së, Ramush Haradinaj ka reaguar për vrasjen e ish-ushtarit të UÇK-së, Qerim Kelmendi.

Ai përmes një postimi në llogarinë e vet në “Facebook”, u ka shprehur ngushëllime familjes Kelmendi dhe bashkëluftëtarëve të Qerim Kelmendit.

“Sot me pikëllim morëm lajmin për vrasjen e bashkëluftëtarit të orëve të hershme të UÇK-së Qerim Kelmendi. Familjes dhe bashkëluftëtarëve u shprehi ngushllimet e sinqerta. I bëj thirrje organeve të drejtësisë që sa më shpejtë të zbardhin rastin”, ka shkruar Haradinaj.

/Epoka e re/

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kourtney Kardashian nuk njihet për pozat ku vë në pah…