Haradinaj nesër në orën 10:00 bënë homazhe në Prekaz

29 dhjetor 2018 | 19:03

Komuna e Skenderajt, ka bërë të ditur se është ndryshuar agjenda për ditën e nesërme. “Ju njoftojmë që homazhet e parapara në ora 13:30 për aktivitetin e nesërm 27 VJETORI I SULMIT TË PARË MBI FAMILJEN JASHARI, kanë pësuar ndryshim, për shkak të agjendës së kryeministrit z. Ramush Haradinaj, pra homazhet do të mbahen në ora 10:00 në Kompleksin Memorial “ADEM JASHARI” në Prekaz”, thuhet në njoftimin e Komunës së Skenderajt.

NJOFTIM
për ndryshim në agjendë

Të dashur qytetarë

Ju njoftojmë që homazhet e parapara në ora 13:30 për aktivitetin e nesërm 27 VJETORI I SULMIT TË PARË MBI FAMILJEN JASHARI, kanë pësuar ndryshim, për shkak të agjendës së kryeministrit z. Ramush Haradinaj, pra homazhet do të mbahen në ora 10:00 në Kompleksin Memorial “ADEM JASHARI” në Prekaz.

Ky aktivitet organizohet nën patronatin e Kryetarit z. Bekim Jashari, përkatësisht nga Drejtoria për Kulturë Rini e Sport, në bashkëveprim me OVL-UÇK, si dhe ansambli “SHOTA” dhe “DRENICA.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Lojtari i dalur nga akademia e klubit të Gjilanit, Edison…