Haradinaj: Seanca për demarkacionin të mërkurën ose të enjtën

20 shkurt 10:19

Pas tërheqjes së projektligjit për ratifikimin e marrëveshjes së demarkacionit me Malin e Zi, kryeministri i vendit Ramush Haradinaj, ka folur edhe për datat e mundshme të seancës së radhës së Kuvendit ku pritet të dërgohet aneks marrëveshja për demarkacionin.

“Jemi të gatshëm që nga nesër të thirret seanca e Kuvendit dhe më së largu të enjten do të zhvillohet kjo seancë”, është shprehur Haradinaj.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Këtë vendim kryeministri Haradinaj e ka marrë sot. Kryeministri i…