Hazardi kërkohet nga katër klube të mëdha evropiane

10 janar 11:24

Throgan Hazard dëshiron të largohet nga Borussia Monchengladbach, pasi dëshiron të luajë të një klub më i madh.

Anësori belg është bërë cak i shumë skuadra evropiane, ndërsa klubi gjerman i do 50 milionë euro nga shitja e tij.

Dortmund, Liverpool, Inter dhe Roma duan ta transferojnë Throgan Hazardin në këtë afat kalimtar të janarit.

Belgu ia ka bërë me dije Borussia Monchengladbachit se ai do të largohet në këtë afat edhe pse ata refuzojnë shitjen e tij.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Sikurse Arsenali, ashtu edhe Juventusi janë të interesuar për transferimin…