Heynckes: Duhet të rinovojmë me Riberyn dhe Robbenin

16 janar 14:30

Trajneri i Bayern Munchen, Jupp Heynckes komplementi dyshen Arjen Robben Franck Ribery, duke i cilësuar ata si shembuj për pjesën tjetër të skuadrës.

“Për Robben dhe Ribery mund t’iu them me bindje se janë shembuj për ekipin. Për mua mosha nuk ka rëndësi, pasi që të dy janë lojtarë të përkushtuar. Mendoj që atyre duhet t’i rinovohet kontrata”, ka thënë Heynckes.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Lidhja Demokratike e Kosovës (LDK) përmes një komunikate për medie…