Hoxhaj merr pjesë në pritjen e organizuar nga presidenti Begaj për 110-vjetorin e pavarësisë

28 nëntor 21:12

Ish-ministri i Punëve të Jashtme, Enver Hoxhaj, ka marrë pjesë në pritjen e organizuar në Tiranë nga presidenti Bajram Begaj, me rastin e festës së shënimit të 110-vjetorit të Pavarësisë së Shqipërisë.

“Mirënjohës ndaj Shqipërisë për të mbështetë njohjen e Kosovës, procesin e liberalizimit të vizave dhe përmbylljen e shtetësisë sonë!”, ka shkruar Hoxhaj në “Facebook”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Xhevahir Geci, bashkëluftëtari i Adem Jasharit, ka folur ekskluzivisht në…