I dogjën makinën – “Gangsterja” nga Bilishti dhuron show: Juve ju rritet inati, mua po më rritet keshi

25 shtator 18:51

Deizi Arapi, “gangsterja” nga Bilishti që iu dogj makina për herë të dytë ka bërë një reagim në rrjetet sociale, teksa vijon të jap “show”.

Së fundmi e reja ka postuar një foto në Instastory, mbi të cilën shkruan se pavarësisht aty që ek anë inat, asaj i ‘rritet keshi’. Gjithashtu, ajo shton disa fjalë ofenduese në gjuhën angleze.

“Juve ju rritet inati, mu po mrritet keshi. Fu*k everyone, u deserve to go to hell motherfu*kers (Meritoni të shkoni në ferr),”- shkruan ajo mbi foto.

Arapit i është djegur sërish makina në derën e shtëpisë, ashtu si dhe 4 vite më parë. Në një deklaratë për mediat ajo akuzoi deputetin e Partisë Demokratike Bledion Nallbati, si autor të ngjarjes në fjalë.

Sipas 27-vjeçares sherri mes tyre ka linduar pasi Nallbati ka pushuar nga puna nënën e saj që punonte si pastruese në bashki. Vetë Nallbati ka mohuar të ketë gisht në këtë ngjarje, si dhe ka paralajmëruar ngritjen e një padie ndaj Arapit.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ndoshta është muzeu më i pazakontë pasi është i mbushur…