Ibish Mazreku: Gjithmonë do t’i shërbej popullit tim

03 tetor 2019 | 12:07

Ibish Mazreku, kandidat për deputet në Kuvendin e Kosovës nga radhët e LDK-së përmes një postimi në profilin e vet në “Facebook”, ka kërkuar përkrahjen e qytetareve për t’i dhënë votën atij në zgjedhjet e 6 tetorit.

“Nga takimet e shumta që ne kemi pasur që nga fillimi i fushatës e deri me tash, morëm konfirmimin e qytetarëve për fitoren e madhe të Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK) në zgjedhjet e 6 tetorit”, ka shkruar Mazreku.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Drejtori i përgjithshëm i Shërbimit Spitalor dhe Klinik Universitar të…