Ibra shënon dy gola (video)

31 maj 15:31

Zlatan Ibrahimoviq ka treguar edhe njëherë vlerat e tij në kampionatin amerikan të futbollit duke realizuar dy gola.

Suedezi shënoi fillimisht në minutën e 69-ën dhe më pas në të 97-ën në humbjen 2-3 të Galaxyt ndaj Dallasit.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
“Agim Ramadani, Sali Çekaj e Xhemajl Fetahaj janë tre emra…