Icardi: Interi e meritonte kualifikimin

12 dhjetor 18:36

Qendërsulmuesi dhe kapiteni i Interit, Mauro Icardi, beson se Interi e meritonte të kualifikohej në fazën e eliminimit të Ligës së Kampionëve. Interi u eliminua pasi luajti baras ndaj PSV-së (1-1).

“Ne duhet të kishim fituar. Ne e pranuam një gol në pjesën e parë, pastaj kishin disa raste në zonën e kundërshtarit, por nuk arritën dot t’i shënojmë dy gola. Ne e merituam të kualifikohemi sepse e kemi treguar se jemi në gjendje të garojmë me të gjithë”, ka thënë Icardi.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Interi po kalon një kohë tepër të vështirë dhe të…