Interesim i jashtëzakonshëm për zgjedhje në dy nëndegët e PDK-së në Drenas

18 prill 2019 | 08:43

Fillimi i procesit të brendshëm zgjedhor, në Degën e Partisë Demokratike të Kosovës në Drenas, ka zgjuar interesim të jashtëzakonshëm, kjo shihet nga fotot e publikuara në “Facebook” nga Ramiz Lladrovci.

Lladrovci ka shkruar se “në Likoshan dhe Vuçak, fitore e qytetarëve në këto dy nëndegë, demokraci dhe vlera, sepse, ashtu bastionit i ka hije”.

Postimi i plotë i Lladrovci:

Proces i mbarë, proces i mirë, ashtu siç është platforma jonë, siç është vizioni i Kadri Veselit dhe PDK-së.

Në Likoshan dhe Vuçak, fitore e qytetarëve në këto dy nëndegë, demokraci dhe vlera, sepse, ashtu bastionit i ka hije!

Dekada e Re, me besim, zhvillim, integrim!

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Koreja e Veriut thotë se ka testuar një lloj të…