Interi nuk ka të ndalur në Serinë A  

28 shtator 22:06

Interi vazhdon të jetë perfekt në Serinë A. Skuadra zikaltër mundi edhe Sampdorian në Genova me rezultatin dhe tani është me 18 pikë të plota pas 6 javëve.

Interi mori avantazhin e dyfishtë në pjesën e parë me Sensin dhe më pas me Sanchez.

Sampdoria shkurtoi diferencën me Jankton, por Gagliardini mbylli të gjitha llogaritë e sfidës duke shënuar golin që fiksoi rezultatin 3-1.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Manchester City ka shënuar fitore të lehtë në udhëtim te…