Ish-deputeti i VV-së akuza të rënda ndaj Kurtit: Rrenc patologjik

06 tetor 00:13

Ish deputeti i VV-së, Florin Krasniqi ka bërë akuza të rënda ndaj kryeministrit të Kosovës, Albin Kurtit.

Sipas Krasniqit, Kurti është rrenc patologjik, dhe çdo gjë që flet është gënjeshtër, raporton Gazeta10.

“Rrenc patologjik, krejt cka ka thënë në fushatë ka rrejtë, krejt. Krejt rrejnë në politikë, do i mbanë, do kërkojnë falje, e ky as nuk kërkon falje që ka rrejtë, por del edhe i sulmon njerëzit me duar lidhë”, është shprehur ai në Politiko.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Teksa folur për liderët opozitarë, ish deputeti i VV-së, Florin…