Krasniqi: Ramush Haradinaj, i pazëvendësueshëm në dialog me Serbinë

06 tetor 00:04

Teksa folur për liderët opozitarë, ish deputeti i VV-së, Florin Krasniqi ka thënë se kreu i AAK-së, Ramush Haradinaj është i pazëvendësueshëm në dialog me Serbinë.

“Ramush Haradinaj është i pazëvendësueshëm në dialogun me Serbinë. Unë me pa konë kryeministër, s’kisha shku me Sebrinë në dialog pa Ramush Haradinajn”, tha Krasniqi për Politikon në Kanal 10.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Policia dhe Inspektorati Policor i Kosovës me autorizim të Prokurorisë…