Ish e fejuara e Haxhi Krasniqit bëhet nënë, babai i foshnjes është futbollist i Juventusit

20 maj 23:09

Futbollisti i njohur turk, Merih Demiral, ka njoftuar se është bërë baba i një djali.

Përmes një postimi në “Instagram”, mbrojtësi i Juventusit bëri të ditur edhe se kush është partnerja e tij.

Demiral publikoi fotografi me ish të fejuarën e boksierit kosovar Haxhi Krasniqin, Heidi Lushtakun.

“Gruaja dhe djali im i dashur”, shkroi 24-vjeçari krahas fotografive të publikuara.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Merih Demiral (@merihdemiral)

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Roma ka arritur të marrë një fitore të rëndësishme për…