Ish-komandanti i FSK-së del pozitiv në testin për Covid

18 nëntor 11:02

Gjenerallejtënant Kadri Kastrati ka rezultuar pozitiv në testin për Covid-19.

Ish-komandanti i FSK-së lajmin e ka bërë nëpërmjet llogarisë se vetë në “Facebook”.

“Pas nënshtrimit të kontrollës mjekësore dhe testimit për Covid-19, kam rezultuar pozitiv. Gjatë këtyre ditëve do ju përmbahem këshillave mjekësore, duke qëndruar në shtëpi”, ka shkruar ai.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Shkruan: Ramiz Lladrovci Opinion në ditën kur Hashim Thaçi dhe…