Ivana Knoll rikthehet në qendër të vëmendjes me imazhe provokuese

16 nëntor 2023 | 13:11

Ivana Knoll ka mahnitur fansat me postimin e saj të fundit në Instagram.

Ylli i rrjeteve sociale dhe super-fansja e futbollit ka postuar disa foto të reja për ndjekësit e saj në internet.

Ivana kishte veshur një fustan të tejdukshëm që pikonte me bizhuteri teksa endej nëpër rrugë.

Ajo ka postuar foton krahas mbishkrimit: “Njerëzit që nuk mund të të japin dashuri, gjithmonë duan të të blejnë dashuri! Por zemër, paratë mund t’i bëj, dashurinë nuk mundem”.

Fansat u mahnitën nga fotot e saj të reja dhe shkuan në seksionin e komenteve për ta mbushur me komplimente bukuroshen kroate.

Ivana është një tifoze e madhe e futbollit dhe mund të shihet rregullisht duke ndjekur disa nga ndeshjet më të mëdha në botë.

Gjatë Botërorit në Katar, ajo u etiketua nga fansat si “tifozja më seksi e Kupës së Botës”.

31-vjeçarja është nga Kroacia dhe shpesh ndjek ekipin kombëtar kur ata janë duke luajtur.

Ajo ishte kurorëzuar më parë si “Miss Kroacia” dhe i ka krijuar vetes një numër ndjekës në rrjetet sociale.

Ivana ka 3.2 milionë ndjekës vetëm në Instagram, ku i mban të përditësuar fansat e saj me stilin e saj magjepsës të jetës.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kylian Mbappe është sërish në shënjestër të Liverpoolit dhe ky…