Ja 5 transferet e Vllaznisë

29 janar 2018 | 15:15

Skuadra nga Vala Superliga e Kosovës në futboll, Vllaznia Pozharan i ka prezantuar pesë transferimet e bëra.

Fidan Hasani (KF Flamurtari), Kujtim Pantina (Trepça), Arlind Shaqiri (KF Bashkimi), Sevdaim Tahiri (Ramiz Sadiku) dhe Orhan Miftari (Gjorče Petrov) janë transferet e kësaj skuadre, ditë më parë e ka rikthyer kjo skuadër edhe Elbasan Thaçin.

Sezonin vjeshtor në elitë, Vllaznia e mbylli në pozitën e fundit në tabelë.

Fotografia e Kf Vllaznia Pozheran

Fotografia e Kf Vllaznia Pozheran

Fotografia e Kf Vllaznia Pozheran

Fotografia e Kf Vllaznia Pozheran

Fotografia e Kf Vllaznia Pozheran

Redaksia online
(e.r. / epokaere.com)

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, ka vizituar sot…