Ja çfarë po ndodh në KF Feronikeli

14 dhjetor 2017 | 16:58

Futbollistët dhe trajneri Zekrija Ramadani kanë vendosur të mos largohen nga KF Feronikeli.

Ky vendim i futbollistëve dhe trajnerit ka ardhur pas premtimit që i ka dhënë nga kryesia e re se kontratat e tyre do të përmbushën.

Ky lajm i është kumtuar futbollistëve të enjten pas një takimi që ka pasur kryesia e re me kryesinë e vjetër dhe kryetarin e Komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci.

Fotografia e Vlorsim Istogu

 

(Shkrimin e plotë mund ta lexoni në numrin e nesër të gazetës “Epoka e re”)

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Zëvendëskryeministri i Kosovës, Enver Hoxhaj, ka reaguar ndaj deklaratës së…