Ja kryevepra e Mbappes ndaj Belgjikës (video)

11 korrik 12:08

19-vjeçari i Francës, Kylian Mbappe ka realizuar një kryevepër në këtë ndeshje duke bërë një asistim të mrekullueshëm për Giroudin, i cili nuk arriti të shënoi.

 

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ministria e Kulturës, Rinisë dhe Sportit (MKRS) në bashkëpunim me…