Ja si përfunduan pjesët e para në gjysmëfinalet e Kupës

18 prill 15:55

Ndeshja në mes Vushtrrisë dhe Prishtinës, pas pjesës së parë është 0-0. Për vendasit një rast të mirë shënimi e lëshoi Topalli, sikurse e lëshoi për mysafirët Mankenda.

Edhe ndeshja tjetër në mes Vëllaznimit dhe Drenicës pas dyzetepesë minutave të parë përfundoi 0-0.

Redaksia online
(e.r. / epokaere.com)

 

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryesuesi i Këshillit Gjyqësor të Kosovës (KGJK), Nehat Idrizi, po…